Odpowiedz 
Powitania
Autor Wiadomość
nelaus Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
RE: Powitania
A ja mam na imię Mateusz i mieszkam w Poznaniu, czasami też pod Poznaniem Uśmiech Mam już na karku 24 lata - jak ten czas szybko leci :/

Nie mam nic ciekawego do dodania. Poznań doda coś za mnie Uśmiech
17-07-2015 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartekjemat Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Hej jestem Bartek. Jestem początkujący na tym forum, mam nadzieje na miłe przywitanie. Mam 19 lat, lubię a wręcz uwielbiam grać w wszelakiego rodzaju gry strategiczne i nie tylko. Mam nadzieje, że znajdę tutaj ludzi z którymi będzie można miło spędzić czas. Pozdrawiam.

leczenie łokcia tenisisty Warszawa
10-09-2015 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jacekmakot Offline
Początkujący
**

Witajcie mam na imię Jacek. Uwielbiam piłkę nożną w sumie jak większość facetów. Gram w amatorskim klubie, dużo czasu spędzam też przed grami komputerowymi. Zapomniałem dodać , że jestem miłym i sympatycznym facetem i nie znoszę spóźnialstwa i obłudy. Pozdrawiam.

wymiana ekranu dotykowego warszawa
11-09-2015 11:26
marekjonet Offline
Początkujący
**

Hejo z tej strony Marek. Młody i energiczny facet. Mam 17 lat i uwielbiam rozmawiać z ludźmi , mam nadzieje, że znajdę tutaj kogoś wartego rozmowy na każdy temat. W wolnym czasie uprawiam sort, wędkuje i bawię się w drewnie razem z moim tatą. Tworzymy wspaniałe rzeczy z drewna. Pozdrawiam.

prywatny detektyw warszawa
14-09-2015 19:58
michaltanor Offline
Początkujący
**

Hej , mam na imię Michał, witam wszystkich serdecznie. Jestem studentem politologii szukającym możliwości spędzenia czasu na jakimś fajnym forum, postanowiłem dołączyć więc do Waszej społeczności.

firmy windykacyjne
15-09-2015 22:32
robertgratek Offline
Początkujący
**

Z racji tego, że wszyscy mówią tutaj kilka słów o sobie ja tez postanowiłem to zrobić. Jestem 19-latkiem lubiącym aktywnie spędzać czas , często wyjeżdżam w góry, a że mieszkam niedaleko nich nie jest to takie trudne. Zajmuje się wieloma ciekawymi rzeczami takimi jak biegi, kolarstwo. Tworzę też swoja muzykę ale to akurat czysto hobbistycznie. W wolnym czasie lubię też grać , nie ma to jak usiąść sobie przed kompem i trochę się odstresować przy dobrej gierce.

1.4 Polska Wschodnia POPW
21-09-2015 16:09
tomekmaret Offline
Początkujący
**

Witam tutaj Tomasz. W kilku słowach o mnie : jestem 20-latkiem w porównaniu z niektórymi użytkownikami to jestem już staruszkiem. Jestem zawsze pozytywnie naładowany energią i nigdy się nie nudzę. W ostatnim czasie postanowiłem spróbować trochę pograć, nawet mi to dość idzie. Pozdrawiam.

Eurosprzet
23-09-2015 8:30
leonterlik Offline
Początkujący
**

Hej mam na imię Leon. Dobiłem już do 20tki. Jestem osobą cicha i spokojną lubiącą spokój, rzadko chodzę na imprezy no chyba , że są naprawdę dobre. Wolę chodzić na koncerty, wręcz uwielbiam to. Zajmuje się tez wieloma rzeczami różnorodnymi rzeczami. Mam ogromny wachlarz zainteresowań.

szablony do malowania
23-09-2015 21:36
jareknawejko Offline
Początkujący
**

Witam tu Jarek. jestem współczesnym mężczyzną wiec przystąpienie do jakiegoś forum tylko to potwierdza. Jestem młody, lubię dobrą zabawę ale potrafię też przez jakiś czas bez niej przetrwać. Znajomi mówią mi , że nie tracę czasu i , że kiedyś powiem sobie , że przeżyłem życie nie przesypiając go. Chciałbym tutaj czasem z kimś pogadać, wymienić spostrzeżenia na temat moich pasji i zainteresowań. Pozdrawiam.

koszulka z logo
09-10-2015 14:40
romanretos Offline
Początkujący
**

Witajcie. Kilka słow o mnie bo nie lubie się rozpisywać. Jestem Roman , mam 20 lat I lubie spedzać czas przed komputerem. Z racji tego, że jestem informatykiem to I w pracy przed nim siedze I po pracy. Nie jest to jednak moje jedyne zajęcie. Uwielbiam czytać książki, pochłaniam je w zatrwarzającym tepie I w sumie ciesze sie z tego bo niewielu jest juz takich moli książkowych jak ja. Pozdrawiam.

spodnie nike
13-10-2015 19:14
Odpowiedz 

Skocz do: