Odpowiedz 
Powitania
Autor Wiadomość
bartekczeron Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
RE: Powitania
Witajcie ludziska jestem Bartek. Mam 17 lat I jestem tutaj totalnie nowy I jeszcze trochę nie ogarnięty. Nie będę się rozpisywał na swój temat bo nie za bardzo jest o czym. Powiem tylko, że jeszcze się ucze, niestety a wolny czas spedzam grając w kosza. Pozdrawiam wszystkich I do usłyszenia.

biuro rachunkowe warszawa
15-10-2015 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamgrotek Offline
Początkujący
**

Hej z tej strony Adam. Mam 18 lat . Krótko o mnie : Uważam się za człowieka o pogodnym usposobieniu. Niestety są momenty kiedy włada mną nieśmiałość Lubię towarzystwo ludzi i zwierząt. Staram się być koleżeński i lojalny. Uwielbiam gry dlatego wiele swojego wolnego czasu spędzam przed komputerem. Pozdrawiam.

Wesela Opole
19-10-2015 17:47
mateuszfrag Offline
Początkujący
**

Hejka tu Mateusz dla znajomych Mati. Mam 17 lat i wreszcie postanowiłem dołaczyc do tego forum. Głównie z racji poznania nowych interesujacych ludzi z pasjami takimi jak moje. Interesuje się wieloma rzeczami, cięszko zaznaczyć czym konkretnie. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy.

Lakierowane Meble
21-10-2015 11:43
fabianrojet Offline
Początkujący
**

Joł joł tu Fabian. Mam 18 lat i jestem całkowitym laikiem u Was dlatego postanowiłem trochę sie Wam dać poznać. Jestem kapitanem drużyny piłkarskiej ale spoko nie uważam się za super doświadczonego w tej dziedzinie, ciągle się uczę ale traktuje to bardziej jak hobby. Lubię grać w gry wszelakiego rodzaju ale również hobbistycznie. To tak z grubsza o mnie. Pozdrawiam.

żłobek Milanówek
23-10-2015 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrianberni Offline
Początkujący
**

Witam serdecznie wszystkich stałych użytkowników forum. Jestem nowy i mam na imię Adrian. Mam 18 lat i jestem fanem dobrych gier, co prawdą czasem za bardzo mnie wciągają ale walczę z tym by nie popaść w przesadę.

schody granitowe Warszawa
26-10-2015 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamczerko Offline
Początkujący
**

Witam tu Adam witam serdecznie wszystkich. Chciałem przedstawić sie skrócie. Jestem spokojnym lubiącym domowe zacisze 17latkiem. Dużo czasu spedzam przed komputerem, nie oszukując to cały wolny czas spedzam przed kompem. Mam nadzieje, ze znajdę tutaj kogoś do pogadania.

księgowość Pruszków
28-10-2015 8:45
majkarebaw Offline
Początkujący
**

Hejo tu Majka nowa u was. W kilku słowach jestem typową chłopczyca , lubie piłkę nożną, gry komputerowe I sporty każdego rodzaju, może dlatego , że wychowywałam się z samymi chłopcami zawsze. Mam nadzieje, że poznam tutaj fajnych ludzi.

notariusz Ruczaj
30-10-2015 9:32
adamkoler Offline
Początkujący
**

Cześć, mam na imię Adam i chce się przedstawić. Jestem miłym i spokojnym chłopakiem, lubię spędzać czas przed komputerem ale uprawiam tez dużo sportu. Jeszcze się uczę więc mam dużo wolnego czasu , który mogę sobie rozplanować na jedno i drugie. Pozdrawiam wszystkich.

ogrodzenia kute
10-11-2015 13:48
jfoto Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Witam. Mam na imię Jan. Trafiłem na to forum, bo ostatnio postanowiłem stworzyć drzewo genealogiczne mojej rodziny, chciałbym ofiarować taki prezent moim dziadkom na rocznicę ślubu. Mam nadzieję, że czegoś się od Was nauczę.

fotograf Sochaczew
10-11-2015 18:08
jurekhaner Offline
Początkujący
**

Hej tu Jurek, mam 19 lat i postanowiłem do was dołączyć. Jestem młodym i sympatycznym chłopakiem. Lubie nowości, dltego często robię rzeczy po raz pierwszy jak np. uprawianie ekstremalnych sportów.

łupież pstry - leki
13-11-2015 0:11
Odpowiedz 

Skocz do: