6 PAŹDZIERNIKA 2017 ( piątek ) 30 LAT TOWARZYSTWA GENEALOGICZNO - HERALDYCZNEGO !

 

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE !

1 września 2017 godz. 17:00 "Dzieje ormiańskiej rodziny Krzysztofowiczów z Plewisk"

 

W piątek 1 września spotykamy się po wakacyjnej przerwie w naszej stałej siedzibie, sali dydaktycznej Muzeum Archeologicznego, przy ul. Wodnej. Tym razem wykład pt. "Dzieje ormiańskiej rodziny Krzysztofowiczów z Plewisk" przedstawi Norbert Kulpa. Autor zaprezentuje 150 lat dziejów rodziny o ormiańskich korzeniach, zamieszkałej w Plewiskach koło Poznania. Zapraszamy !

2 czerwca 2017 godz. 17:00 ( piątek ) Andrzej Sikorski " Genealogia Piastów - nowe odkrycia i ich ocena". Zapraszamy !

 

W piątek 2 czerwca o godz. 17:00, w sali dydaktycznej Muzeum Archeologicznego, przy ul. Wodnej 27, spotykamy się ponownie na naszych comiesięcznych wykładach otwartych. Będzie to ostatnie spotkanie przed przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu. Tym razem prelekcję " Genealogia Piastów - nowe odkrycia i ich ocena " wygłosi Andrzej Sikorski, sekretarz generalny Polskiego Towarzystwa Heraldycznego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych !

5 maja 2017 godz. 17:00 ( piątek ) " Moje cztery genealogiczne historie " - Alina Kucharska. Zapraszamy !

 

W pierwszy piątek maja o godz. 17:00 spotykamy się tradycyjnie w siedzibie Towarzystwa, sali dydaktycznej Muzeum Archeologicznego przy ul. Wodnej, w Pałacu Górków. Prelekcję "Moje cztery genealogiczne historie" przedstawi Alina Kucharska. Nasze spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy !

7 kwietnia 2017 godz 17:00 ( piątek ) Bogumiła Szopa - Strzelczyk: Historia Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk

 

W piątek 7 kwietnia o godz. 17:00 tym razem spotykamy się w siedzibie Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk przy ulicy Mielżyńskiego 27/29, w Sali Posiedzeń. Bogumiła Szopa - Strzelczyk wygłosi wykład dotyczący 160 lat działalności PTPN oraz przedstawi najciekawsze pozycje z jego zbiorów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych !

 


Design by CMS-LAB
mod by lukaszb