6 marca (piątek) godz. 17.00 Łukasz Garczewski " Herby rodów Irlandii ". Zapraszamy !

 

Szanowni Państwo, w piątek 6 marca o godz.17.00, w naszej stałej siedzibie, sali dydaktycznej Muzeum Archeologicznego, odbędzie się wykład "Herby rodów Irlandii". Prelekcję wygłosi Łukasz Garczewski. Wykład ten jest kontynuacją naszego udziału w obchodach Dni św. Patryka, w których uczestniczymy od zeszłego roku. Zapraszamy !

 

6 lutego 2015 "Heraldyka zakonu Św. Jana Jerozolimskiego" cz.II


W piątek 6 lutego o godz. 17.00 w sali dydaktycznej Muzeum Archeologicznego, ul. Wodna 27, zapraszamy na kolejne spotkanie w Towarzystwie. Tym razem będziemy kontynuować serię wykładów dr. Tadeusza Wojciecha Langego o heraldyce zakonu kawalerów maltańskich - cz.II : heraldyka osobowa. Poniżej przedstawiamy zdjęcie kościoła św.Jana Jerozolimskiego w Poznaniu.

 

Szczęśliwego Nowego Roku !

 

Miłośnikom genealogii i heraldyki w nowym, 2015 roku, życzymy wszelkiej pomyślności. Członków Towarzystwa i osoby chcące przystąpić do naszego grona zapraszamy na walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze, które odbędzie się w piątek 9 stycznia o godz. 17.00 w sali dydaktycznej Muzeum Archeologicznego przy ul. Wodnej 27. 

5 grudnia 2014 "Genealogia rodziny Heliodora Święcickiego"

 

Genealogia rodziny Heliodora Święcickiego - pierwszego rektora Uniwersytetu Poznańskiego, była tematem wykładu w piątek 5 grudnia o godz. 17.00 w naszej stałej siedzibie. Prelekcję przedstawił Tomasz Zakrzewski. 

 

7 listopada 2014 "Heraldyka zakonu Św. Jana Jerozolimskiego"

 

W piątek 7 listopada o godz. 17.00 w sali dydaktycznej Muzeum Archeologicznego odbył się nasz kolejny wykład otwarty i spotkanie. Tym razem zaprosiliśmy Państwa na prelekcję dr. Tadeusza Wojciecha Langego o heraldyce zakonu kawalerów maltańskich - cz.I : heraldyka instytucji i miejscowości.

 


Design by CMS-LAB
mod by lukaszb